Yeşil Maya Modern Deri Koltuk Modelleri, Gerçek Deri Kanepe Üretimi, Mavi Kobalt Deri Köşe Koltuk

Tuncer Koltuk Olarak Özel Butik imalat kişiye özel hakiki deri koltuk ve kanepe modelleri sipariş üzerine üretim atölyemiz de ve Yeşil Maya Modern Kanepe Modelleri, ve yerinize göre ölçülü orijinal deri koltuk imalatı %.100 Hakiki deri kullanılan atölyemiz de butik koltuk atölyemizde özenle iskelet kısmı %.100 fırınlanmış gürgen müşteri dilin de bilinen kayın ağacı kullanılmaktadır. MAYA YEŞİL MODERN DERİ KANEPE MODELLERİ, hakiki deri kanepe modelleri sipariş üzeri üretim atölyesi.
iskelet kısmın dan sonraki işlem gerçek deri maya yeşil deri kanepe modelleri ve hakiki deri köşe koltuk modellerin de kullanılan malzeme ise hakiki deri koltuk modelleri, ise  deri kısmı orijinal olduğu için kasa kısmında kullanılan sünger üst seviyede dns yüksek  kullanılmalıdır. Kişiye özel üretilen hakiki deri koltuk, taba renk gerçek deri kanepe modelleri ise uzun ömürlü kullanabilirsiniz. Safir renk deri köşe kanepe modelleri üretim sipariş üzeri uygulama, Mavi Kobalt Deri Köşe Koltuk Üretimi uygulaması,
Malzeme olarak kullanılan isteğe kaliteye göre oturum kasa kısmın da rahatlık ve uzun ömürlü kullanım amaçlı olarak zikzak yay kullanım da konfor katmak'tadır.
Sonrasın da ise Foresta Renk Deri Kanepe Modelleri, ise kullanılan oturum süngeri 35 dns veya isteğe göre 45 dns kullanılmakta çok fayda sağlamaktadır.